Možnost sjednat schůzku i mimo pracovní dobu a i o víkendu na objednání zakázky a výrobu snubních prstenů. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Jsme česká firma v oboru zlatnictví

Zabýváme se výrobou snubních a zásnubních prstenů. Dále také výrobou náušnic a dalších šperků. Také provádíme opravy šperků a rytectví. Vždy se snažíme zákazníkovi naslouchat a vyhotovit takový šperk, který mu bude každodenně dělat radost.

o mně

Jmenuji se Kateřina  Rohošková a zlatničina pro mne byla jasná volba.

Když jsem jako 15 léta zasedla poprvé  za zlatnický stůl, okouzlilo mě to úžasné nářadí a výroba šperků.  Když  z kousků plechu a drátu  dokážete vytvořit krasné věci, které jsou na světe, aby dělali  radost. Od té doby jsem věděla, že nechci už dělat nic jiného. Ještě  ve škole,  kde jsem studovala obor zlatník – klenotník  se mi podařilo  najít brigádu ve zlatnictví kde  jsem získala  nové zkušenosti. Výrobě šperků  a opravám se věnuji již přes 20 let a vždy jsem měla sen mít vlastní zlatnickou dílnu a ten jsem si splnila v roce 2009 kdy jsem otevřela ZLATNICTVÍ MEDUSA.  Díky tomu mohu být v přímém kontaktu  se zákazníkem a tak se nejlépe domluvíme na výrobě  šperků na přání .

Na prodejně  máme přímo zlatnickou dílnu a to mi přišlo  samozřejmě  nejlepší volba, kdy lze tvořit šperky přímo na místě a případně se domluvit se zákazníkem na úpravě. 

 Již několik let vystavuji na svatebních veletrzích, kde prezentuji vlastní kolekce šperků. 

Na prodejně zlatnictví Medusa najdete vzory šperků  které máme na webových  stránkách a také hotové šperky vlastní výroby.

Přijďte se k nám podívat a určitě si vyberete nebo se můžeme domluvit na Vašem šperku, který byste si přáli.

Autorská práva všech fotografií a textu na těchto stránkách jsou majetkem autora fotografií Kateřiny Rohoškové 

©Zlatnictví Medusa a bez jejího souhlasu nelze provádět jakékoliv změny či kopírování fotografií nebo textu bez jejího písmenného souhlasu.  

  • Seifertova 523, Praha 3
  • +420 733 374 588